SEMPOZYUM HAKKINDA
ULAŞIM

Havayolu ile Ulaşım
Havayolu ile Ulaşım Tokat’ta yurt içi uçuşlara açık bir hava limanı bulunmakta fakat günlük olarak İstanbul-Tokat uçuş seferleri düzenlenmemektedir. Bu sebeple bir saat mesafedeki Sivas Nuri Demirağ Havalimanı kullanılabilir. Uçuş seferleri hakkında güncel bilgi Sivas hava limanı internet sayfasından öğrenilebilir.
http://www.sivas.dhmi.gov.tr/havaalanlari/Default.aspx?hv=38

Karayolu ile Ulaşım

Birçok Şehirlerarası otobüs firması kongrenin yapılacağı Tokat iline düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu sayede Tokat’a ülkemizin çoğu şehrinden doğrudan seferlerle ulaşmak mümkündür.


Şehir İçi Ulaşım

Tokat’a gelen katılımcılarımız için, Tokat otogarında Sempozyum Karşılama Masamız hizmet verecektir. Daha önceden bilgi verilmesi halinde, Tokat Hava Alanından veya Otobüs Terminalinden Sempozyumun yapılacağı mekana ulaşım, özel servisler ile yapılacaktır.

Konuklarımızın geliş ve dönüş tarihleri ile saatlerini daha önceden tokatsempozyum2018@gop.edu.tr e-posta adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcılarımızın dönüşleri sırasında zorluk çekmemeleri için dönüş bileti işlemlerini kayıt ve giriş işlemlerinden önce yaptırmaları gerekmektedir.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi

60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2012© Tüm Hakları Saklıdır.